Krutart jsou výstavy

Dejte vaší výstavě šmrnc. A vašim návštěvníkům zážitek, na který budou vzpomínat. 

Naší vášní je překládat informace do srozumitelných a zábavných příběhů. Pomůžeme vám okořenit vaši expozii o audiovize a moderní interaktivní zážitky

Chcete oživit vaši výstavu? Spojte se s námi.

Výstavy

Co se o nás proslýchá?

“Spolupráce s Krutartem je vždy bezproblémová a velmi vstřícná vůči našim rozmarům a požadavkům, které jsou nezřídka vznášeny ve vypjatém časovém horizontu. Velmi oceňujeme zejména fakt, že Krutart dokáže pružně a přizpůsobivě reagovat na změny, kterých během procesu vzniku výstavy samozřejmě vzniká bezpočet. Zároveň je důležité, že Krutart chce a umí vnášet kreativní přístup do našich představ o zpracování AV prvků, ale také tyto naše představy a autorské vstupy respektuje. Výsledkem je tedy spolupráce, nikoli pouhé zadání a čekání na výsledek.”

doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D., náměstek pro centrální sbírkotvornou a výstavní činnost Národního muzea

Co umíme?

Filmy

Potřebujete doplnit expozici krátkými filmy postříhanými z archivů? Nebo chcete dojmout emotivním vernisážovým filmem? V našem týmu jsou režiséři, scenáristé a střihači, kteří dokáží z archivů vytvořit nové filmové dílo.

Hry

Škola hrou. Už Jan Ámos Komenský věděl, že nejlepší způsob předávání znalostí je interaktivními dotykovými hrami. Každé výstavě designujeme hry na míru, jak výtvarně, tak svými mechanismy.

Mapping

Mapping je videoprojekce na specifický objekt nebo tvar. Může to být třeba budova vašeho muzea. Nebo něco menšího – jako například Masarykova jezdecká socha. Mapping je působivá cesta, jak oživit statickou expozici.

Datakiosky

Vy máte data, my je interpretujeme. Srovnejte, co jste si mohli koupit za sto korun v roce 1929, 1949, 1989. Nebo prozkoumejte historické události na interaktvní časové ose. Stačí vám dotyková plocha a naše know how.

Team

Baví vás představa audiovizí ve vaší výstavě?

Ozvěte se naší projektové manažerce Juliáně Silvii Kamas, která s vámi domluví schůzku. Staví se za vámi s jedním z našich art directorů, projdete si výstavu nebo její návrh a proberete možnosti, jak uděláme z vaší výstavy nezapomenutelný zážitek.

Mail: juliana.silvie@krutart.cz

Telefon: +420 736 452 855